Kurumsal


Hakkımızda

Hakkımızda

2000 yılından günümüze Yeğen İnşaat;  yapılarını, çevresiyle birlikte kurgulayan bir anlayışla sektöründeki pek çok “ilk”i gerçekleştirmiştir. Toplu konut yaklaşımını temelinden değiştiren Yeğen İnşaat, üstlendiği tüm projelerde “marka” yükünü almıştır.

Üstlendiği birçok projede; alt yapı, konut, mesire alanları, bunların yanı sıra nakliye, kiralık iş makineleri, dekorasyon gibi inşaatla ilgili aklınıza gelebilecek olan tüm işlerde başarısını kanıtlamıştır.

Altyapı ve çevre ve peyzaj düzenlemeleri de dâhil olmak üzere pek çok alanda faaliyet gösteren şirketimiz; ilk tasarımından teslimine ve teslim sonrası denetim ve gözetimlerle üretimin tüm aşamasında Yeğen İnşaat imzası bulunan yüzlerce proje bulunmaktadır. Yapılmış olan bu projelerin hepsinin başarıyla tamamlanmış olması Yeğen İnşaat’ın kalitesinin ispatıdır.

İnşa ettiğimiz projelerin sahiplerine “Koşulsuz Müşteri Memnuniyet Garantisi” ile teslim eden Yeğen İnşaat’ın kullanım sırasında projeden kaynaklanan kusurları anında giderebilecek teknik personele sahip olması ve kusurları anında tespit etmesi de konut ve proje anlayışına ayrı bir bakış açısı getiriyor.

 

Yeğen İnşaat Farkıyla Sıcak Yuvalarınız Olsun…